938250

RŪTOS ŠČIOGOLIOVAITĖS NAUJAMETINIS KONCERTAS

  • ЧТ, 31. ДЕКАБРЬ 2015 21:00
    Vaidilos teatras
  • Цена

    29.00 — 39.00

    (100.13 — 134.65 LTL)

купить билет

Категория:

Žinoma šalies atlikėja Rūta Ščiogolevaitė jau daugelį metų yra viena ryškiausių muzikos padangėje. Ji gali pasigirti gausiu gerbėjų būriu, sėkme televiziniuose projektuose ir gražia didele šeima. Tačiau scenos profesionalė po ilgos pertraukos grįžta ant pjedestalo Naujųjų metų išvakarėse. „Mano šeima neseniai dar labiau pagausėjo. Tad šie metai man ypač svarbūs. Linkiu, kad visos šeimos šventes sutiktų apsupti būrio artimųjų, o jei būrys ne toks gausus – tuomet kartu su didelėmis širdimis“, – sako scenos deivė.

LNK muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ mokytojos klausytojai turės puikią galimybę išvysti ir gyvai atnaujintame sostinės „Vaidilos“ teatre. Vilniaus Jakšto gatvėje 9-uoju numeriu pažymėtame legendiniame neogotikinės architektūros pastate anksčiau rinkdavosi menininkų elitas, todėl kartu su statinio atgimimu renesansą patirs ir kultūriniai renginiai jame. Naujųjų metų išvakarėse R. Ščiogolevaitės pasirodymas ten bus pirmasis viešas koncertas, surengtas atnaujintoje pagrindinėje teatro salėje, kurioje klasika, elegancija, menas ir autentika tobulai susilieja su moderniomis interjero detalėmis.

Tarptautinio pripažinimo sulaukusi R. Ščiogolevaitė paskutinį metų vakarą jaukioje teatro aplinkoje maloniai nustebins kiekvieną klausytoją ir pažada tikrai išskirtinius pasirodymą, kuriame skambės dainos iš jos išleistų visų keturių albumų ir tikrai neapsieis be hitais tapusių savo kūrinių bei užsienio atlikėjų koverių.

Обзоры

Отзывов пока нет.

Добавьте первый отзыв “RŪTOS ŠČIOGOLIOVAITĖS NAUJAMETINIS KONCERTAS”