11

MANOWAR — GODS AND KINGS WORLD TOUR 2016

  • СР, 10. ФЕВРАЛЬ 2016 20:00
    COMPENSA koncertų salė
  • Цена

    56.00 — 70.00

    (193.35 — 241.69 LTL)

купить билет

Категория:

MANOWAR — Gods And Kings World Tour 2016

Trankaus klasikinio heavy metalo skambesio mėgėjams – vienų žymiausių šio žanro atlikėjų aukščiausios prabos sceninis šou! Lietuvoje koncertuos vieni garsiausių pasaulyje kultinio epinio metalo atlikėjai – Gineso knygos rekordininkai, amerikiečių grupė „Manowar“. Sunkiosios muzikos scenos grandai 2016 m. vasario 10 dieną surengs vienintelį koncertą Lietuvoje – “Compensa” koncertų salėje Vilniuje.

„Manowar“ kvartetas susibūrė 1980 metais Auburno mieste Niujorko valstijoje (JAV) ir iki šių dienų nė akimirkai nesustabdė savo „karingo“ muzikinio maršruto. Šie muzikantai neabejotinai įnešė didelį indėlį į visą roko muzikos istoriją. Grupė išgarsėjo tuo, kad dainų tekstuose išskirtinai naudoja fantastinę ir mitologinę tematiką, o taip pat savo kūryboje visaip liaupsina patį heavy metalą. Ne veltui šios grupės kredo – „mirtis netikram metalui“!
„Manowar“ kolektyvui priklauso ir keli muzikiniai rekordai, dėl kurių jo nariai vadinami triukšmo ir pompastikos meistrais. Vienas jų pateko į Gineso rekordų knygą – 1984 metais grupė surengė garsiausiai skambėjusį gyvą pasirodymą. Vėliau šis rekordas pačių „Manowar“ dar 2 kartus buvo pagerintas. Kitas rekordas – ilgiausiai trukęs heavy metalo koncertas. 2008-aisiais grupė Bulgarijoje be perstoo grojo net 5 valandas ir 1 minutę.

Šie „karo vyrai“ yra itin populiarūs visame pasaulyje, kur turi armijas gerbėjų: nuo Europos iki Japonijos, nuo Australijos iki Pietų Amerikos ir be abejo savo gimtinėje JAV. Jie yra surengę virš 35 koncertinių turų, kuriuose pastoviai buvo išparduodama dešimtys ar net šimtai tūkstančių bilietų. Visame pasaulyje yra gausūs grupės fanų klubai, kurie visi kartu vadinami „Army of Immortals“ („Nemirtingųjų armija“).

„Manowar“ žinomi ir dėl gausios diskografijos. Nuo 1982-ųjų iki 2013-ųjų metų grupė išleido 11 studijinių albumų. O tuo, kad grupė ne tik turi daug hitų, bet ir skiria didelį dėmesį scenografijai, sceniniam įvaidžiui bei gyvų pasirodymų kokybei, galima įsitikinti peržiūrėjus 10 video albumų ir pasiklausius kelių koncertinių bei rinktinių albumų. 2009 metais pirmą kartą heavy metalo istorijoje „Manowar“ net 18 skirtingų kalbų įrašė įsimintiną baladę “Father”. Šiuo metu grupė jau įrašinėja naują darbą, kurio nekantriai laukia ištikinieji grupės fanai.

2013-aisiais buvo perleistas „Manowar“ studijinis diskas „Kings Of Metal MMXIV“. Ši data susijusi su legendinės 1988 m. „Manowar“ plokštelės „Kings Of Metal“ 25-mečio sukaktimi, nes grupė, naudodama naujausias technologijas, perrašė 1988-ųjų opusą iš naujo. Naujojo įrašo garbei žymieji metalistai išsiruošė į pasaulinį koncertinį turą „Kings Of Metal MMXIV — World Tour 2014“, kurio metu po 20 metų pertraukos aplankė ir Lietuvą. Ir štai netrukus grupės gerbėjai, pasiryžę dar labiau sustiprinti „nemirtingųjų armiją“, vėl skubės į koncertinę salę. 2016 metų sausio 14 d. Europoje startuos naujos gastrolės, skirtos pratęsti “Kings Of Metal MMXIV“ jubiliejaus minėjimą, o taip pat pasitikti būsimą 2007 metais išleisto albumo “Gods Of War” apvalią sukaktį. Ir jau vasario 10 dieną viena šio turo „Gods And Kings World Tour 2016“ stotelių bus Vilniuje.

Обзоры

Отзывов пока нет.

Добавьте первый отзыв “MANOWAR — GODS AND KINGS WORLD TOUR 2016”